Reguliari teritorijos priežiūra

Reguliarus teritorijos valymas bei priežiūra leidžia išlaikyti verslo įvaizdį ne tik biure, bet ir  savo teritorijoje. Valome ir prižiūrime įvairias teritorijas: prekybos centrų, švietimo įstaigų, gamyklų, privačių ar daugiabučių namų teritorijas bei kitas.

Atliekame šias teritorijos valymo paslaugas:

 • trinkelių valymas;
 • trinkelių plovimas;
 • kiemų valymas;
 • teritorijų valymas;
 • asfaltuotų aikštelių, takų, šaligatvių, terasų bei kitų dangų šlavimas, valymas;
 • vejos pjovimas, nupjautos žolės surinkimas ir išvežimas;
 • apželdinimo darbai – žolės sėjimas, sudaiginimas;
 • vejos, gėlynų laistymas;
 • gėlynų ravėjimas, purenimas, smulkus genėjimas, tręšimas ir pan.;
 • gyvatvorių ir pokrūmių purenimas, tręšimas, ravėjimas, laistymas, smulkus genėjimas;
 • nukritusių lapų grėbimas;
 • sniego valymas, nukasimas;
 • kiti nenumatyti darbai pagal Kliento poreikius.

Dėl teritorijos valymo bei priežiūros paslaugų skambinkite 8-618-77724 arba galite susisiekti čia

trinkeliu plovimas
teritorijos_prieziura
teritorijos_valymas

Kai galvojame apie tvarką ir švarą, dažniausiai koncentruojamės į patalpų vidų, tačiau pirmiausia, ką pamato mūsų svečiai, potencialūs ir esami klientai bei partneriai visgi yra teritorija kuri supa tas patalpas. Ar tai būtų namų aplinka, ar biuro aplinka –  tai neatsiejama pirmo įspūdžio dalis. Reguliarius teritorijos valymas ir priežiūra yra ypač svarbu norint sukurti bei išlaikyti gerą verslo ar privačios teritorijos įvaizdį.

Teritorijos valymas ir tvarkymas ne tik užima nemažai laiko, bet ir reikalauja specifinių žinių. Kadangi Valumina jau daugelį metų užsiima šia veikla, tokie teritorijos valymo ir tvarkymo darbai kaip apželdinimas, vejos ir gėlynų laistymas, ravėjimas, žemių purenimas tręšimas, gyvatvorių priežiūros ir smulkūs genėjimo darbai mums nėra naujiena – juos galime atlikti greitai ir kokybiškai. Reguliarus teritorijos valymas turi savo specifiką ir skirtingais metų laikais, tad prisitaikome prie jų  operatyviai, ar tai mūsų šiltojo sezono apželdinimo darbai, ar teritorijos valymas tuo laiku kai krinta lapai, ar tai būtų  sniego valymas.

Kadangi teritorijos valymas priklausomai nuo jos apželdinimo, metų laikų, oro sąlygų ir panašiai reikalauja gana plataus įvairiausios įrangos ir įrankių asortimento. Juk skirtinga danga reikalauja skirtingų įrankių – gėlynų ravėjimas, purenimas ir tręšimas, gyvatvorių genėjimas, lapų grėbimas, laistymas ir panašiai –  reikalauja vienokių įrankių; tuo tarpu asfaltuotų aikštelių ir takų, šaligatvių reguliarus valymas reikalauja kitų įrankių. Valumina profesionalai su savimi turi visą plačiam teritorijos valymo spektrui reikalingų įrankių bei įrangos asortimentą, tad galime operatyviai prisitaikyti prie skirtingų reguliaraus teritorijos valymo darbų subtilybių ir besikeičiančių situacijų.

Reguliarus teritorijos valymas yra itin svarbu siekiant nuolat palaikyti puiki įvaizdį, o tai reikalauja nemažai laiko ir pastangų.  Daug laiko ir sveikatos galima sutaupyti pasirinkus patikimus, profesionalius partnerius šioje srityje. Mes turime ilgametę patirtį, profesionalią įrangą, bei motyvuotus darbuotojus, tad galime greitai prisitaikyti prie teritorijų valymo ypatumų ir poreikių, bei kruopščiai atlikti reguliarius teritorijos valymo darbus visoje Lietuvoje. Jums nereikės rūpintis valymo priemonėmis, įranga, bei įrankiais, jų laikymu ir priežiūra, kadangi Valumina pasirūpins viskuo ko reikia, kad Jūsų teritorija būtų nuolat švari ir tvarkinga.