Valymas po statybos ir remonto darbų

Valymas po statybų ar valymas po remonto – tai patogus ir greitas būdas pasiekti švarą bet kuriame statybos ar remontuojamame objekte.

Atliekame:

  • langų stiklų, rėmų ir palangių valymas;
  • kalkių, statybinių dulkių ir kitų nešvarumų valymas;
  • aukštai esančių konstrukcijų, priešgaisrinių vamzdžių, ortakių, šviestuvų, sienų valymas, panaudojant spec. kėlimo įrangą bei aukštalipius;
  • grindų dangos plovimas, statybinių dulkių, betono likučių, svetimų dažų bei kitų nešvarumų valymas;
  • kiti nenumatyti darbai pagal Kliento poreikius.

Dėl valymo po statybos ir remonto darbų galite susisiekti čia


Ne paslaptis, kad valymas po statybų ar remonto gali būti tikrų tikriausias galvos skausmas. Statybinės dulkės rodos tiesiog priešinasi valymui, kemša  įrangą, ir gadina valymo priemones. Valymas po statybos ir remonto darbų gali užtrukti ilgai ir nemenkai išvarginti, o tada  naujumo jausmas nėra toks saldus.  Norėdami tausoti savo sveikatą, energiją, bei laiką, tokius darbus galite drąsiai patikėti mums. Valymas  po remonto ar valymas po statybų, tai darbai –  kuriuos tikrai verta patikėti profesionalams.

Ne paslaptis, kad statybinės dulkės gali būti itin įkyrios, o netinkamai šalinami statybos ir remonto  medžiagų likučiai gali netgi sugadinti įvairius ką tik suremontuotus paviršius. Taip pat, paprasta buitinė valymo įranga nėra skirta atlaikyti intensyvaus postatybinio valymo, ir daug greičiau dėvisi. Paprasta buitinė chemija taip pat ne visada pakankamai efektyviai gali įveikti po remonto ar po statybų likusius nešvarumus.  Mūsų valymo profesionalai su savimi turi visas  priemones bei įrangą, reikalingus valymui po statybų ir remonto, taigi Jums nereikia rūpintis valymo priemonių ar įrangos pirkimu, nereikia sukti galvos, kur viską reikės sandėliuoti.

Valymas po statybos ir remonto darbų apima gana platų spektrą –  tai ir langų stiklų, rėmų ir palangių valymas, grindų dangos valymas, bei įvairių statybinių dulkių ir nešvarumų valymas net ir nuo aukštai esančių konstrukcijų ar sienų. Esant poreikiui valymas po statybos ir remonto darbų atliekamas panaudojant specialia kėlimo įrangą bei aukštalipius, tad galite būti tikri –  net ir sunkiai pasiekiami kampeliai bus profesionaliai išvalyti.

Profesionalūs Valumina darbuotojai turi ilgametę patirtį įvairiuose valymo darbuose, tad valymas po remonto ar statybų mums nėra naujiena. Mes naudojame  aukščiausios kokybės, specialiai tam skirtą įrangą bei priemones, ir saugome Jūsų turtą atlikdami valymo darbus. Mūsų darbuotojai visada žino, kaip teisingai parinkti valymo priemones kiekvienu atveju tam, kad švara išliktų kuo ilgiau ir būtų tausojami visi valomi paviršiai.

Juk kur kas maloniau patikėti valymą po statybos ir remonto darbų profesionalams, kurie operatyviai atliks kokybišką valymą Jums tinkamu laiku, ir Jūs galėsite iš karto mėgautis švaria aplinka ir džiaugtis statybų ar remonto vaisiais be dulkių ir nuovargio. Mes esame lankstūs ir mobilūs, tad lengvai suderinsime Jums tinkamą laiką, ir atvyksime atlikti valymo po remonto ar statybų darbus visoje Lietuvoje.