APIE MUS

UAB „Valumina” įkurta 1999 m. ir yra sparčiai besiplečianti bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės vidaus patalpų ir lauko teritorijos valymo paslaugas. Taip pat atliekanti higienos priemonių tiekimo bei purvą surenkančių kilimėlių nuomos paslaugas. Valymo paslaugos atliekamos ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), bet ir mažesniuose regionuose.

Patirtis ir moderni techninė bazė padėjo suburti gausią profesionalių darbuotojų komandą. Valymo darbų procesuose naudojamos tik sertifikuotos cheminės medžiagos ir priemonės, pažangių technologijų įranga bei technika. Darbus atlieka kvalifikuoti ir profesionalūs darbuotojai. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų.

UAB „Valumina” kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų ir užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Geriausias įvertinimas – glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais. Mums didelė garbė, kad „Valuminos” teikiamas valymo paslaugas jau pasirinko daugiau nei 700 įmonių bei organizacijų.

Bendrovė ne kartą gavo „Gazelės” apdovanojimą, kaip sparčiausiai besivystanti įmonė. Žinodami, kur esame ir kur norime nueiti, kasdien judame pergalės link.

Turite klausimų? Susisiekime