Higienos priemonių tiekimas

Higienos priemonių tiekimas valumina

Užtikrinkite nuolatinę
švarą

Užsisakius valymo paslaugas, savo klientams siūlome žymiausių gamintojų, tokių kaip „Tork“, „Wepa“ bei kitų, higienos priemones. Pasirūpiname skysto muilo, oro gaiviklių, tualetinio popieriaus, popierinių servetėlių, dezinfekcinių bei kitų reikalingiausių higienos priemonių aprūpinimu, užsakymu ir papildymu.

Mes Jums siūlome

Servetėlės rankoms

Rankšluostinis popierius

Tualetinis popierius

Skystas muilas

Įvairių kvapų oro gaivikliai

Dezinfekciniai skysčiai

Higieniniai maišeliai

Kitos priemonės pagal kliento poreikius

Valymo sprendimai,
kurie atitinka Jūsų poreikius

Mes atsižvelgiame į klientų interesus – atvykstame Jums patogiu laiku, apžiūrime patalpas ir lauko teritoriją, parenkame tinkamus valymo metodus, instruktuojame ir paruošiame savo valymo komandos specialistus.
Higienos priemonės

Specialistų komanda

Ilgametė patirtis ir moderni techninė bazė padėjo suburti gausią kvalifikuotų profesionalų komandą. „Valumina“ darbuotojai su savimi turi viską, ko reikia, kad patalpų valymas būtų atliktas ne tik kokybiškai, bet ir greitai!

Pažangi technika

Visų mūsų paslaugų procesuose naudojama moderni įranga užtikrina didžiausią efektyvumą ir aukščiausią kokybę. Patirties bei darbo su profesionalia technika rezultatas – aukštas švaros ir dezinfekcijos lygis patalpose. Atsakingai naudojame išteklius bei kasmet didiname ekologiškų priemonių naudojimą, nedarydami žalos gamtai.
Švarūs ir nuvalyti paviršiai
Patalpų ir lauko teritorijos valymas

Susisiekite su mumis!

Norite gauti pasiūlymą?
Susisiekite su mumis užpildydami formą: