Reguliarus biurų ir kitų patalpų valymas

Valome įvairios paskirties patalpas – nuo prekybos centrų ar sporto kompleksų, biurų, bankų ar gydymo įstaigų iki švietimo įstaigų, gamyklų, privačių butų, namų ar kitos paskirties patalpų. Reguliarus patalpų valymas padeda išlaikyti ne tik švarą, bet ir pakelti Jūsų verslo įvaizdį.

Patalpų valymas:

 • grindų dangos drėgnas valymas su tam skirtomis priemonėmis ir įranga;
 • kiliminės dangos, minkštų baldų sausas siurbimas;
 • dulkių valymas nuo palangių, baldų, šviestuvų, radiatorių ir kitų paviršių;
 • WC zonose atliekamas patalpų valymas ir dezinfekavimas specialiomis valymo priemonėmis;
 • biurų valymas;
 • biuro technikos, stiklinių durų, pertvarų, vitrinų, veidrodžių valymas;
 • langų valymas, žaliuzių valymas ir priežiūra;
 • šiukšliadėžių valymas, maišelių keitimas, šiukšlių išnešimas į konteinerį;
 • baseino patalpų, dušinių, pirčių, persirengimo patalpų valymas ir dezinfekavimas;
 • sporto salių ir inventoriaus valymas, dezinfekavimas;
 • daugiabučių namų laiptinių valymas, priežiūra, dezinfekavimas;
 • liftų kabinų valymas;
 • gėlių laistymas ir priežiūra;
 • higienos reikmenų tiekimas, purvą sugeriančių kilimėlių nuoma bei keitimas;
 • kiti nenumatyti darbai pagal Kliento poreikius.

Dėl reguliaraus patalpų valymo paslaugų skambinkite 8 800 20002 arba galite susisiekti čia

patalpu valymas

patalpu prieziura

Reguliarius patalpų valymas yra ypač svarbus norint palaikyti ilgalaikę tvarką ir švarą. Ar tai būtų namai, biuras, ar kitos patalpos – reguliarus valymas neleidžia įsisenėti dulkėms, dėmėms bei kitiems nešvarumams. Ne paslaptis, kad palaikant kasdienę švarą, tausojami baldai, įvairios interjero detalės, bei pačios patalpos, o tai leidžia išvengti papildomų, nenumatytų išlaidų.

Patalpų valymas neretai reikalauja daug laiko ir pastangų, tad tikrai patogu šiuos darbus patikėti profesionaliai  patalpų valymo paslaugas teikiančiai įmonei. Tai ne tik sutaupys Jūsų laiką bei sveikatą, bet ir užtikrins nuolatinę patalpų švarą. Mūsų įmonės atliekamas kasdienis ar periodinis patalpų valymas yra kokybiškas ir profesionalus. Mes valome tiek įvairias biuro patalpas ir  įstaigas, tiek  individualius namus ir butus. Kasdieniam patalpų valymui, priklausomai nuo patalpos paskirties bei valomų paviršių, naudojame tam specialiai skirtas kokybiškas priemones. Ilgametė patirtis bei mūsų darbuotojų profesionalumas –  tai raktas į greitai ir kokybiškai atliekamus patalpų valymo darbus. Mūsų komanda puikiai žino, kokias priemones ar įrangą reikia naudoti, siekiant gerai  nuvalyti įvairiausius paviršius, skirtingas grindų dangas, biuro techniką, stiklines duris, pertvaras, langus, bei įvairius kitus Jūsų patalpų paviršius. Patalpų valymo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Pasirinkdami reguliarių (kasdienį) patalpų valymą teikiančius profesionalus, Jūs sutaupysite savo energiją, laiką ir sveikatą. Tuo pačiu, Jums nereikės ieškoti savo patalpose vietos įvairiausių valymo priemonių bei įrangos laikymui, ar  į tai investuoti –  profesionalūs Valumina darbuotojai su savimi turi viską ko reikia, kad patalpų valymas būtų atliktas kokybiškai  ir greitai..

Reguliarus patalpų valymas ne tik sukurs nuolatinės švaros bei tvarkos pojūtį, bet  ir padės išlaikyti profesionalų verslo įvaizdį. Tad tikrai verta  savo patalpas prižiūrėti  reguliariai, kad jos visada atrodytų nepriekaištingai. Na, o galvojant apie reguliaraus patalpų valymo kainą, vertėtų susimąstyti, ką galite nuveikti turėdami daugiau laisvo laiko. Juk neveltui sakoma: laikas – pinigai.  Patalpų valymo srityje mes esame lankstūs ir mobilūs, tad galime prisitaikyti prie Jūsų poreikių bei patalpų specifikos. Kol Valumina profesionalai darbuosis, Jūs  galėsite atsipalaiduoti ir  sutaupytą laiką skirti svarbiems darbams ar laisvalaikiui.