Valymas po statybų ir
ar remonto darbų

Lorem ispum
dollores

Valymas po statybų ar valymas po remonto – tai patogus ir greitas būdas pasiekti švarą bet kuriame statybos ar remontuojamame objekte.

Atliekame šiuos darbus

Aukštai esančių konstrukcijų, priešgaisrinių vamzdžių, ortakių, šviestuvų, sienų valymas

Statybinių dulkių, betono likučių, dažų bei kitų nešvarumų valymas

Kalkių, statybinių dulkių ir kitų nešvarumų valymas

Langų stiklų, rėmų ir palangių valymas

Kiti nenumatyti darbai pagal Kliento poreikius

Valymas po remonto ar
valymas po statybų

Tai darbai – kuriuos tikrai verta patikėti profesionalams. Ne paslaptis, kad valymas po statybų ar remonto gali būti tikrų tikriausias galvos skausmas. Statybinės dulkės rodos tiesiog priešinasi valymui, kemša įrangą, ir gadina valymo priemones. Valymas po statybos ir remonto darbų gali užtrukti ilgai ir nemenkai išvarginti, o tada naujumo jausmas nėra toks saldus.

Profesionali įranga ir
priemonės

Ne paslaptis, kad statybinės dulkės gali būti itin įkyrios, o netinkamai šalinami statybos ir remonto medžiagų likučiai gali netgi sugadinti įvairius ką tik suremontuotus paviršius. Taip pat, paprasta buitinė valymo įranga nėra skirta atlaikyti intensyvaus postatybinio valymo, ir daug greičiau dėvisi. Paprasta buitinė chemija taip pat ne visada pakankamai efektyviai gali įveikti po remonto ar po statybų likusius nešvarumus.

Profesionalūs Valumina darbuotojai turi
ilgametę patirtį įvairiuose valymo
darbuose

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean aliquet tortor eu metus dictum, sed blandit nibh blandit.

Valymas po statybos ir remonto darbų

Apima gana platų spektrą – tai ir langų stiklų, rėmų ir palangių valymas, grindų dangos valymas, bei įvairių statybinių dulkių ir nešvarumų valymas net ir nuo aukštai esančių konstrukcijų ar sienų. Esant poreikiui valymas po statybos ir remonto darbų atliekamas panaudojant specialia kėlimo įrangą bei aukštalipius, tad galite būti tikri – net ir sunkiai pasiekiami kampeliai bus profesionaliai išvalyti.

Mes esame lankstūs
ir mobilūs

Kokybišką valymą atliks Jums tinkamu laiku, ir Jūs galėsite iš karto mėgautis švaria aplinka ir džiaugtis statybų ar remonto vaisiais be dulkių ir nuovargio. Mes esame lankstūs ir mobilūs, tad lengvai suderinsime Jums tinkamą laiką, ir atvyksime atlikti valymo po remonto ar statybų darbus visoje Lietuvoje.
Patalpų ir lauko teritorijos valymas

Susisiekite su mumis!

Norite gauti pasiūlymą?
Susisiekite su mumis užpildydami formą: